Arkliukas norintis spalvų

"Arkliukas, kuris norėjo spalvų". 

Medinio arkliuko pusbrolis, atvykęs iš kartono šalies. Baltas ir labai norintis draugauti su vaikais ir spalvomis. Klijuokite arkliukui karčius ir uodegą, balnokite, spalvokite savo mėstamomis spalvomis. Ar tik nesakėte, kad raudonų ar žalių arklių nebūna?! Pamatysite, būna dar įdomesnių! Toks arkliukas papuoš kiekvieno svajoklio kambarį.

Smulkiau

55,00 €

  Arkliukas tvirtas ir kokybiškas, skirtas išpiešti, klijuoti, karpyti ir visaip kitaip kurti bei improvizuoti, atviras vaikų ir jų tėvų kūrybai. Be to, ant jo galima sėdėti ir net lengvai pasisupti!

  Arkliukas pagamintas iš balto, nekenksmingo aplinkai, 7 mm storio gofruoto kartono. Kai vaikas jį išaugs ar jausis išnaudojęs savo kūrybinį potencialą, arkliuką galima perdirbti ir, atėjus naujam įkvėpimui, pakeisti kitais kartono žaislais. Taip ne tik tėvai neužvers sandėliuko brangiais, bet nereikalingais žaislais, bet ir bus ugdomas vaikų požiūris į aplinką, jos tausojimą, atsakingą vartojimą.

  Arkliuko dizainas sukurtas besiremiant senovės baltų simbolika, sukurtas architekčių Ievos Ramonaitės ir  Justės Surplytės.

  Didelis baltas kartonis žaislas – puiki išeitis, kai paišyti norisi visur.  Taip vaikams suteikiama erdvė, kur paišyti, teplioti, klijuoti, karpyti ir viską išgalvoti visada galima, kur nėra jokių draudimų. Taip ne tik praplečiama vaiko kūrybos erdvė, bet ir lieka švarios sienos, foteliai ir grindys.

  Arkliuko matmenys: 100x69x23(balnas) cm.

  Arkliukas "atkeliauja" dalimis, kurias reikia surinkti į arkliuką. Supakuotas 104X74X6 cm gofro kartono dėžėjė, pridedama surinkimo instrukcija.

  Skirta/tinkamas 1-6 metų vaikams.