Sąrašas prekių pagal gamintoją BIOCOS Academy

100% NATŪRALUMAS IR AUGALINIAI INGREDIENTAI

BIOCOS – 100% natūrali, augalinė kosmetika. Be kompromisų!

BIOCOS kosmetikoje nenaudojame vandens, o mūsų kremai kuriami hidrolatų - gėlių vandens - pagrindu. Todėl biokosmetikos kremai dar vertingesni!

BIOCOS praturtina kremus aktyviomis medžiagomis iš gamtos, kurių dėka biokosmetika tampa dar efektyvesnė. Biokosmetikos baziniai ingredientai visada tik nerafinuoti, šalto spaudimo, augalinės kilmės aliejai bei gėlių vanduo, tačiau didžiausią poveikį odai daro aktyvūs ingredientai  -  biohialuronas, natūralus kosmetinis šilkas, betagliukanai, tamanu, gotukola aliejai ir kitos nuostabios gamtos dovanos grožiui.

BE SINTETINIŲ PRIEDŲ. Biokosmetikoje nenaudojame parfumų, ftalatų, SLS, parabenų, sintetinių priedų ir konservantų, todėl mūsų gaminiai puoselėja ne tik grožį, bet ir sveikatą.  Biokosmetikos tyrumu galite įsitikinti patys, dalyvaudami mūsų rengiamuose kosmetikos gamybos vakarėliuose, kuriuose atskleidžiame natūralaus kremo atsiradimo paslaptis.


ATSAKINGAS POŽIŪRIS


NEBANDYTA SU GYVŪNAIS. BIOCOS yra atsakinga ir draugiška gyvūnams. Neatliekame bandymų su gyvūnais, mūsų nauji gaminiai testuojami laboratorijoje, o poveikis odai  nustatomas dermatologiniais tyrimais bei pagal savanorių, išbandžiusių gaminį, atsiliepimus.


VEGANIŠKA. BIOCOS gaminiuose nenaudojame gyvulinės kilmės ingredientų.


SĄŽININGA PREKYBA. BIOCOS vadovaujasi sąžiningos prekybos principais, todėl mūsų veikla grindžiama:  • sąžiningomis kainomis;

  • pagarba gamtai ir jos ištekliams – gaminame kosmetiką nedideliais kiekiais, suvartojame visus iš gamtos išgautus ingredientus;

  • veiklos skaidrumu;

  • dialogu bei sąžiningumu bendraujant su klientais.


 


SAUGI PAKUOTĖ


Ne atsitiktinai biokosmetiką pakuojame į tamsaus stiklo indelius. Stiklas – neatskiriama ekologijos dalis ne tik dėl to, kad yra lengvai perdirbamas, bet ir dėl gaminio kokybės užtikrinimo. Tamsaus stiklo pakuotėse kosmetika ilgiau išlieka šviežia, nes tamsus stiklas saugo gaminius nuo neigiamo šviesos poveikio, oksidacijos, mikrobiologinės taršos. Be to, moksliniais tyrimais įrodyta, kad daugelio plastiko pakuočių mikro dalelės (monomerai, ftalatai) neišvengiamai patenka į gaminį, dėl ko nukenčia gaminio kokybė bei vartotojų sveikata. Jei dėl vartotojo patogumo vis dėlto būtina naudoti lengvą pakuotę, renkamės tik aukščiausios kokybės - PET pakuotę, kuri, priešingai nei plastikas (PVC), yra 100% perdirbama, be to, suirdama neišskiria kenksmingų medžiagų.

Daugiau »

Gamintojo produktų kainininke nėra.