Sąrašas prekių pagal gamintoją IRMIDA

"IRMIDA“ – išmylėtos, išjaustos suknelės, sijonai, drabužiai, skirti tikroms moterims. 
 
Visų „IRMIDA“ drabužiai pagaminti tik iš 100% natūralių audinių: medvilnė, vilna, šilkas, kašmyras, linas.
 
Juos užsivilkusi pajusi meilės pojūtį, laisvę, moteriškumo pliūpsnį, norą gyventi džiaugsme ir  skleisti moteriškumą pasauliui.


Moteriškumo, Pilnatvės, Meilės Pripidytos - Naujai Atgimusios


JUMS MIELOSIOS minkštutės, plonytės, prabangios, natūralios


LININĖS SUKNELĖS - NUOTAIKŲ PALETĖ.


Savo gyvenimo šokį kuri pati Skrydis kaip paukščio... Lengvumas... įspūdis jog šokyje nelieti žemės... Sukneles plevena ir švenliai glaudžiasi prie kūno... Jautiesi lyg plunksna... Lengva, moteriška, švelni, graži, tobula! Myli gyvenimą ir grožiesi juo Gyveni, džiaugiesi, verki, juokiesi taip kaip norisi tau mieloji Jausmai Jie skleidžiasi tikriausiom spalvom... Moteris ji tobula Atėjusi myleti ir jausti... Apgaubk save moteriška energija naturaliu ir prabangiu linu...


LININĖS SUKNELĖS - atskeidžiančios tavo moteriškumą!


KUOMET GYVENIMO ŠOKĮ KURI PATIKokia nenusakoma palaima gimti moterimi, džiaugtis savo buvimu moteriškame kūne  ir jausti save širdimi!

 

Pradėjus  gyventi moterišką gyvenimą, nustojau kariauti, kovoti ir nertis iš kailio, visa mano esybė šaukėsi grožio, švelnumo, grynumo, meilės sau. 

 

Suvokiau, kad būdama moterimi galiu pasiekti viską kitaip – švelniai ir taikiai, per grožį ir nuoširdžią meilę. O kas gi išryškina, išpuoselėja ir atveria pasauliui moters išorinį grožį. Aišku, kad  suknelės, gražūs apdarai, natūralūs audiniai, aromatai ir svajonės … 

 

Tad būdama džiaugsmo, meilės ir dėkingumo Visatai būsenoje pradėjau kurti sukneles sau, apgalvodama kiekvieną detalę, puošmeną, spalvų ir jų derinių reikšmes, aksesuarus. 

 

Šis procesas ir suknelių dėvėjimas suteikė man tikrą džiaugsmą ir kūrybos palaimą.

 

Draugės, pažįstamos, sielos sesės pamačiusios džiaugėsi ir grožėjosi mano suknelėmis, vis klausdamos Kada, kada aš pradėsiu puošti ne tik save, bet ir kitas. 

 

Paskatinta dalintis sielos sesių, mano širdyje gimė dar viena kūrybos išraiška – suknelių, sijonų, drabužių linija IRMIDA.

 

Nešiokite Juos visur ir visada - darbe, lauke, šventinėse puotose ir net namuose. Patikėkite mielosios, plaukdamos gyvenimo upe ir liesdamos grindis ilgų suknelių ir sijonų padalkomis,  jausitės tikromis Deivėmis, susijungsite su savo moteriškumu, kursite ypatingą palaiminga atmosferą ir nuotaiką. 

Džiaugiuosi jog galiu dalintis su Jumis moterys!

 


"JAUSMŲ PALETĖ" 2018m. PAVASARIO / VASAROS KOLEKCIJA!

Pasirodžiusi Jums jau kovo menesį❤

 

Visos suknelės iš minkštučio naujai atgimusio lino audinio!

Lino audinys - ekologiškas, natūralus, patvarus (kelis kartus tvirtesnis už medvilnę), naudingas odai, nes leidžia kvėpuoti, vasarą vėsina, darganotą dieną sušildo. 

Lino audinys šventas ir naudojamas maldų ir aukojimų metu.

 

Suknelių išjausti pavadinimai kiekvienai iš mūsų :)

 

Daugiau »