"Nepaprasta yra visa tai, kas paprasta..."

4MOON Boutique - "GERIAUSIAS TINKLALAPIO DIZAINAS" LOGIN APDOVANOJIMUOSE 2014m.!

KĄ RASIME 4MOON boutique?
Čia karaliauja grožis, stilius, mada, savitumas ir išskirtinumas. Visko po truputį, pasirinkimo daug, bet originalius daiktus sieja vientisumas.
- Jauno 4MOON skyrelyje vaikams kviesime kurti jaukų ir originalų interjerą vaikų kambariui, pasiūlysime išskirtinius žaislus, apgaubsime natūralia tekstile mažiausius, padėsime pasiruošti šventėms.
- 4MOON priešpilnyje apgyvendinome suaugusiems skirtus Lietuvių dizainerių kurtus papuošalus, aksesuarus ir rūbus.
- 4MOON pilnatis skirta namams. Rūpinsimės stalo serviravimu ir dekoravimu, ruošimės šventėms, puošime namus, rinksimės tekstilės gaminius ir be abejo - kviesime pasimėgauti skonio gurmanus.
- 4MOON delčioje - galintiems delsti... išskirtiniai dizaino baldai, šviestuvai bei interjero detalės, užsakomi jums, todėl atvykimo reikės šiek tiek palaukti.

KAS SLEPIASI UŽ 4MOON boutique?
Noras. Dovanoti gražius daiktus. Domėtis mada. Pralinksminti nuliūdusį vaiką. Pasveikinti mylimą žmogų. Pasidalinti grožiu. Parodyti, jog mes esame ne pakraštyje, o pačiame centre. Noras NORĖTI ir viską dailiai originaliai supakuoti bei pristatyti super greitai.

IŠ KUR ATKELIAUJA 4MOON DAIKTAI?
Mes neprisirišame prie vietos ar šalies - juk mėnulis visame pasaulyje yra toks pats. Intensyviai dirbome norėdami pasiūlyti ypatingus daiktus - Lietuvoje nematytus ženklus, Lietuvos kūrėjų darbus ir specialiai 4moon sukurtus daiktus. Šiuo metu dovanos, daiktai interjerui, rūbai, papuošalai, aksesuarai, žaislai, indai atkeliauja iš Austrijos, Vokietijos, Prancūzijos, Japonijos, JAV, Danijos, Didžiosios Britanijos ir Nyderlandų.

4MOON nėra paprasta vieta, kur yra paprasti daiktai, todėl nieko nesinori daryti paprastai. Kaip pasakė Mažasis Princas: "Štai kokia mano paslaptis. Ji labai paprasta: matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis." Juk tai nepaprasta!
Bendraukime:  telelefonu - 865956733, el.p. info@4moon.lt, www.4moon.eu FB: https://www.facebook.com/4moonboutique