ATSISKAITYMAS
Apmokėti už pasirinktas prekes www.4moon.lt elektroninėje parduotuvėje saugu ir paprasta - per elektroninę bankininkystę, naudojant mokėjimai.lt sistemą arba sumokant už prekes pristatymo metu. Užsienyje gyvenantys galite naudotis ir PayPal mokėjimų sistema.

PRISTATYMAS LIETUVOJE

- Siuntos yra pristatomos už 3eur, klientui tiesiai į rankas, per 1-2 darbo dienas, jei nėra kitokių užsakymo gamybos terminų, nurodytų prie prekės aprašymo.

Atkreipkite dėmesį į prekes, kurių šiuo metu neturime - jei yra užsakomos, būtent tas daiktas atkeliaus vėliau, bet pristatymas papildomai jums jau nebekainuos.

Jei turite skubų klausimą dėl pristatymo, visada skambinkite - suderinsime maksimaliai greičiausią servisą tel.865956733.

PRISTATYMAS UŽSIENYJE

- Standartinis siuntinys iki 2kg - 8-10 eur, pristatymas per 7-15 d.d. 

- Express siuntinys iki 2kg - 30eur, prisatymas per 3 darbo dienas.

Jei manote, kad siunta svers daugiau nei 2kg, prieš užsakydami su mumis susisiekite info@4moon.lt

GRĄŽINIMAS

Mes tikimės, jog to neprireiks, tačiau privalome supažindinti ir su "oficialiomis" taisyklėmis. Jei jūs pirkote rūbą ar avalynę, tačiau netiko dydis - praneškite mums telefonu 8-659-56733 apie tai iš karto gavę savo užsakymą. Suderinsime keitimo į kitą dydį/modelį arba grąžinimo sąlygas. 

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis EU nustatytomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis":

1. Parašykite mums el. laišką adresu info@4moon.lt ir informuokite apie ketinimą grąžinti ar pakeisti prekę kitomis prekėmis ne vėliau kaip per 7dienas nuo užsakymo Jums pristatymo.

2. „4moon.lt“ el. parduotuvėje pirktą prekę grąžinti galite 14 kalendorinių dienų bėgyje nuo prekės pristatymo. 

3. Grąžinama prekė turi būti nenaudota, su visomis etiketėmis.

4. Prekės gąžinimu turėsite pasirūpinti jūs, naudodamiesi vienu iš siūlomų būdų:

a) Išsiųskite siuntą per LP express terminalą. Vietų sąrašą rasite čia: www.lpexpress.lt. Prie terminalo rinkitės paslaugą "Siųsti siuntą" -> "iš terminalo į terminalą". Gavėjas UAB Leidybinės sistemos. Grąžinamas prekes siųskite iš LPexpress terminalo į kitą terminalą, adresu Žirmūnų g.2, Vilniuje,  Vilnius. Tel.865956733. Terminaluose atsiskaityti galite tik kortele (ši paslauga kainuos apie 1,2 - 2eur)

b) Pristatykite į mūsų ofisą, adresu Bičiulių 29, LT14182 Vilniaus raj., darbo metu 9-16val.

5. Prie grąžinamos prekės pridėkite sąskaitą arba jos kopiją ir savo banko sąskaitos numerį pinigams grąžinti.

6. Gavę grąžinamą prekę 1-6 punktuose norodytomis sąlygomis, mes įsipareigojame per 5 darbo dienas pervesti pinigus į jūsų sąskaitą. 

Ačiū, kad lankotės ir perkate pas mus.