Sąrašas prekių pagal gamintoją COOCOOMOS

Subtili prabanga paslėpta formose, natūraliuose audiniuose, autentiškuose dizaino sprendimuose ir prekės ženklo kūrybinėje ir gamybinėje filosofijoje

Coocoomos šeimos verslo istorija prasidėjo 2013 metais. Tai didžioji aistra madai, aukštos kokybės audiniams, gamtai ir savitam gyvenimo būdui. Coocoomos moteris tai klasikos, elegancijos, rafinuotumo, perfekcionizmo visose gyvenimo situacijose pavyzdys. Čia susijungia meistriškumas ir sportiškumas. Coocoomos moters stilius paliestas išskirtinumo, tobulumo, žaismingumo. Šis prabangus kasdieniškas stilius nėra mada, tiesiog – gyvenimo būdas. Tai daugiafunkcionalūs kasdieniai drabužiai, kurie leidžia pasijusti laisvai, rafinuotai ir elegantiškai visur!


Coocoomos filosofija yra kurti aukštos kokybės laisvalaikio aprangą išnatūralių audinių, panaudojant išskirtinę dizainerio fantaziją ir vaizduotę, amatininkų meistrystę, didelę meilę madai ir savo darbui.


Coocoomos stilius – Klasika, elegancija pagyvinta moderniais netikėtais sprendimais, detalėmis. Tai ilgaamžiai drabužiai kuriantys harmoningą, laisvą, patogų stilių.


Pasirinkti Coocoomos, tai reiškia pasirinkti – minimalizmą, subtilumą, kokybę ir tikrąsias vertybesDaugiau »

Gamintojo produktų kainininke nėra.