• AGNĖ KUZMICKAITĖ

  video

  Agnė Kuzmickaitė yra viena iš garsiausių savo šalies jaunosios kartos mados dizainerių. Ji intensyviai dirba tiek mados, tiek ir teatro sferoje – yra sukūrusi kostiumus daugiau nei penkiolikai dramos ir operos pastatymų tiek Lietuvoje tiek ir užsienyje, dirbusi su tokiais garsiais Lietuvos režisieriais kaip Oskaras Koršunovas, Jonas Vaitkus.

  žiūrėti prekes » Read more »

  Mados sferoje Agnės Kuzmickaitės kūryba išsiskiria konceptualumo ir funkcionalumo derme, skirtingų kasdienio gyvenimo temų analizavimu bei kūrybišku požiūriu į įvairius atpažįstamus kasdienybės objektus, jų inkorporavimu į drabužį.

 • AGNES FLICK

  Kiekviena moteris yra gražiausia ir seksualiausia tuomet, kai ji jaučiasi gerai rūbuose, kuriuos ji dėvi.

  AGNES FLICK tiki moteriškumo galia ir moterų begaliniu gebėjimu keisti savo gyvenimo istorijas. Norėdami nors šiek tiek prisidėti prie šių istorijų, kuriame drabužius, gebančius prisiderinti prie moterų įvairiapusiškumo ir kurie galėtų jas lydėti nuo ryto iki vakaro.

  Read more »

  AGNES FLICK - harmonijos ir kontrasto visuma. Skamba paradoksaliai?! Bet juk gyvenimas ir yra apie tai... Kolekcijose vyrauja griežtos linijos, vyriški siluetai pritaikyti moteriškom formom. Pagrindinis prekinio ženklo išskirtinumas- tai klasikinių audinių derinimas su nestandartiniais ir inovatyviais.

  AGNES FLICK - tai daugiau nei tik mada!

 • Ai DANDY

  Ai DANDY, gamina peteliškes vyrams ir moterims, kurios yra daugiau nei tik aksesuaras prie smokingo.

  Kiekviena peteliškė yra atsakingai gaminama rankomis. Meistriškumas ir dėmesys detalėms ambicingas idėjas paverčia į unikalų meno kūrinį.

  Read more »

  Peteliškes gaminame tik iš aukščiausios kokybės išskirtinių medžiagų, tokių kaip itališkas šilkas, kašmyras, ponio kailis, stručio bei rajos oda. Tokio išskirtinio peteliškių pasirinkimo nerasite niekur kitur.

  Dėvėdami prabangią Ai DANDY peteliškę, bet kokio renginio dvasią pripildysite elegancijos dvelksmu ir tuo pačiu išsiskirsite iš kitų.

  Ai DANDY peteliškės tinka ne tik vyrams. Jūs nustebsite kaip išskirtinė detalė gali papildyti moterišką aprangą ar papuošti šukuoseną. Tam tereikia tik drąsos.

  Taigi puoselėkite grožio idėjas ir nebijokite išsiskirti iš minios. 

 • apoteca

  APOTECA prekės ženklas, kuris gydo KŪNĄ ir SIELĄ. 

  Apoteca – gimė iš meilės madai, iš troškimo judėti į priekį. Iš aistros ir atsidavimo. Iš stiliaus pojūčio, spalvų nenusakomos galybės. Iš neapykantos blogiui, rūpesčio kitais. Iš atsakomybės prieš save ir kiekvieną aplinkinį. Iš ištikimybės savo principams, atsidavimo savo idealams. 

  žiūrėti prekes » Read more »

  Iš begalinio troškimo progresuoti, augti, judėti su laiku tik į priekį ir tik labai retais atvejais pažvelgti atgal. Iš meno kaitos, kuri susijusi su pasaulio ekspresija. Iš kiekvieno žmogaus talento, net ir giliai paslėpto ir niekam nerodomo. Iš siekio pajusti populiarumą, užkariauti žmonių širdis. Iš visatos platybės, kuri suteikia sparnus… Apoteca – trokšta augti su kiekvienu metų laiko pasikeitimu, tobulėti su kiekvienu žirklės mostelėjimu ar adatos dūriu. Stengiasi prisitaikyti prie supančios aplinkos, tačiau tuo pačiu išsiskirti iš minios. Daro viską, kad puoštų žmogų, nevaržytų jo judesių, suteiktų šarmo per nestandartines detales… Apoteca – mėgaujasi šilko prisilietimais, šildosi vilnos glėbyje, jaučiasi jaukiai apsupta medvilnės kerų. Kedena plunksnas, žaidžia su kailiu, bando prisijaukinti odą…

 • ASTA MASIULYTĖ

  Asta Masiulyte is a designer who focuses on the mixing of textiles and handmade details. Her priority is always natural materials: silk, wool, and linen. At the moment Asta’s focuses on hand painted silk scarves. 

  žiūrėti prekes » Read more »

  She believes that hand painted scarves are wearable art; it is not mass  production without a human touch. Hand-work is a direct contact between a designer and a consumer, it's something spiritual. Asta Masiulytė was born in Lithuania, a small country on the cost of the Baltic Sea. From an early age she watched her grandmother using the loom to make traditional Lithuanian quilts and weaving mats out of old clothing scraps, while her love for knit-wear came from watching her mother work at a knitting machine. 

  In her teenage years, Asta was often embroidering and crocheting, her house was always full of thread, fabric and knit wear, so it's not surprising that later she choose to study Textile Art at Kaunas Art Institute Vilnius Art Academy. With the master degree in her pocket and driven by love, Asta ended up in Spain. Here she plunged into the world of fashion and started designing clothes. 

 • AUTOMOBLOX

  4moon pristato: NAUJIENĄ Lietuvoje - Automoblox!
  Automoblox automobilių koncepcija: Svajok. Konstruok. Vairuok.

  žiūrėti prekes » Read more »

  Autoboblox - tai "smart toys" - "protingi" žaislai. Sukurti galvojant apie jūsų vaiko tobulėjimą. Mokomasi siekti tikslo, kai įgytos žinios ir kylančios problemos sprendžiamos koordinuojant: kūrybingą problemų sprendimą, didelius ir puikius motorinius gebėjimus, erdvinę vaizduotę.
  Surinkę patys pirmąjį Automoblox automobilį, vėliau galite keisti atskiras jo dalis ir būti inžinieriumi. Mašinėlės buvo kuriamos konsultuojantis su vaikų psichologais: jungiamosios dalys keičiamos renkantis spalvą ir formą, kuri yra unikali kiekvienam automobiliui. Jų dizainas yra smagus edukacinis tikslas, mokant vaiką konstravimo, geometrinių figūrų pažinimo, spalvų derinimo ir motorinių gebėjimų lavinimo.
  Jūsų vaikas yra individualybė, su savitu kūrybingumo ir dizaino suvokimu. Naujo ir unikalaus sukūrimas - gimsta vaiko pasąmonėje - tokia idėja yra kuriami Automoblox automobiliai.
  Rinkoje yra daugybė statomo ir surenkamo tipo žaislų, kurie turi instrukcijas ir iliustracijas, nurodančias vaikui kaip surinktį žaislą esantį dėžutės viduje. Su Automoblox, jūsų vaikas žais "outside the box" ir konstruos originalius automobilius, kuriuos kuria jo vaizduotė.
  - Pagamintas iš vokiško bukmedžio, trisluoksnis netoksiškas ratlankių lakavimas. Stogas, jungiamosios dalys ir pilotų figūrėlės pagaminti iš polikarbonato.
  - Automobilis komplektuojamas iš: medinio korpuso, keleivių, ratų, langų ir unikalios jungiamosios detalės
  - Pilnai keičiamos detalės su kitais Automoblox modeliais.
  - Patentuota jungčių sistema
  Dizainas: Patrick Calello, USA

 • B URBAN

  Designed for a city-like resident.

  Since the brand’s establishment in 2013, we strive to become a symbol of street fashion. Millenials, hipsters, punks, skaters, suits, you name it.  All different yet all the same - city like residents. No matter of your choice you all have style suited to be urban.

  Inspired by concrete jungle, steel and leather.

  In today’s vivid, colourful and rushing lifestyle, we strive to stand out of the crowd by being strict & minimalist, just as the streets, skyscrapers we’re surrounded by.

  Handmade with attitude.

  Being measured, cut, coloured and put together by hand, every peace of B URBAN. jewelry is unique and outstanding.

  žiūrėti prekes »

 • BELLE&BOO

  Belle& Boo- įkvepianti mažos mergaitės, vardu Belle ir jos draugo zuikučio Boo draugystė.

  žiūrėti prekes » Read more »

  Jie neišskiriami saulėtą ar lietingą dieną bei svajingomis "tebūnie" akimirkomis. Belle&Boo  - tai daugiau nei dvejetas. Mergaitės Ava ir Sophie, berniukai kaubojai bei indėnai, skrendantys popieriniu lėktuvėliu ir jojantys ant mamutų personažai. Visa tai - pasakiškas Belle& Boo pasaulis. Įkurta talentingos iliustratorės Manday Sutcliffe, šis nepaprastas prekinis ženklas pamiltas viso pasaulio vaikų, pelnė eilę komplimentų: 

  Junior Award 2013

  May 2013

  Shortlisted Best On Line Gift Retailer 2013 Junior Magazine Design Awards

  Junior Award 2012

  May 2012

  Winner Best On Line Gift Retailer 2012 Junior Magazine Design Awards

  Junior 11

  May 2011

  Best Interior Product Junior Magazine Design Awards

  Shortlisted for Red Online 2011 Start-Up Award.


 • BLUE SPARROW

  žiūrėti prekes » Read more »

  WHY CANDLES? As long as I can remember there were candles in my room. All colors, scents and sizes. It was a matter of time till I tried to pour my own. That time came when I was struggling in finding "my" scents. Scents, that tickle your emotions and remind you something. Sometimes it might leave you wondering what it was, sometimes you know excactly, it's this place or that summer's memories.

  WHY BLUE SPARROW? Blue Sparrow was born at the end of 2015, in my kitchen, while listening to old vinyls. It took about half a year of experimenting till we found six perfects scents, their combinations, wicks that burn that calming flame and all the other materials. The one thing that was clear from the very beginning - was the name. Actually, it's very simple: BLUE - all time favorite color, SPARROW - my maiden name. Well, and the fact, that I have a tattoo of a blue sparrow on my back contributed a little :). Soon my husband joined me in the proccess and here we are creating, mixing and pouring!

  WHAT'S UNDER BLUE SPARROW? Every time you light up a Blue Sparrow candle - a feeling is born or reminded of itself. With every lit a room is filled with coziness and warmth, wether it's springy and sunny scent of Cassis & Fig, or wether it's nostalgia with rainy Woods scent. Also, it's nice to look at in your interior, since the glass is recycled, cork-toppers are natural wood and labels are designed with such thought. Not to mention that everything is completely handmade with love and care.

 • BROKIS MEMORY BALOON

  Boris Klimek (born 1984) graduated at Product Design department at AAAD Prague. 

  žiūrėti prekes » Read more »

  During his studies he spent in England / Sheffield Hallam University, Sheffield /, Slovakia / College of Fine Arts, Bratislava / or in product design studios in Prague led by designers Michal Froněk and Jan Němeček / Olgoj Chorchoj /. Boris has been awarded several awards for his product design. In his work he tries to find a certain conceptual overlap, games, irony and hyperbole. 

  Awards:
  Czech Grand Design - 3. místo Výrobce roku 2012
  Designblok Editors Awards 2012
  Czech Grand Design 2011 - 2.místo Výrobce roku 2011


 • Chrono Forma

  Inovatyvus prekės ženklas, pristatantis rankų darbo, abstraktaus meno įkvėptus atvirukus.

  Jų dizaine susipina minimalistinė geometrija bei įtaigios, kasdienėje aplinkoje ar interneto erdvėje pastebimos formos. Šie elementai užtikrina jų išskirtinumą rinkoje, o kokybiškos medžiagos ir nuo kiekvieno sklindanti žmogiška šiluma suteikia išskirtinumo pojūtį.


  Read more »
  Šventes švenčiame ne kasdien, bet nėra netinkamo laiko prisiminti ar pasveikinti mums brangius žmones. Šie atvirukai - unikalus ir kūrybingas būdas palaikyti šį ryšį. Visi atvirukai kruopščiai išsiuvinėti jų kūrėjos Evelinos Atkočiūnaitės tikint, kad norai bus išpildyti, visos svajonės realizuosis ir viskas yra įmanoma.
  Chat Conversation End
   
   
   
   

 • COALESSE

  video

  Coalesse is an award-winning brand of furnishings that expresses the new freedom of work. It is part of the rapidly growing category we call Crossover. 

  žiūrėti prekes » Read more »

  The crossovers are homes and offices, meeting rooms and social spaces, private retreats and public places — the fluid intersections of work and life where boundaries are collapsing and creativity is roaming.
  We study the new work day, how people are collaborating, contemplating, and socializing at work. Then we ask some of the world’s most talented designers to create artful solutions that
  combine comfort, function, and emotional satisfaction. For our end-user customers, Coalesse helps graciously integrate work and the rest of life. Wherever you are inspired to work, however you get things done, Coalesse is designed to improve your day

   

 • CONFETTIE

  žiūrėti prekes » Read more »

  Exclusively knitted accessories lines inspired by a collision of extreme sports spirits and refined elegance lifestyle, a desire to express yourself, meanwhile remaining decently mysterious.

  The uniqueness of cocktail or smart casual dress code, identity, telling you about active, youthful rebel and intelligent character behind.

  All this is contained in 100% organic fiber yarn knitted accessories that every single piece of it is different!

  It is like your business card: gallant, funny, sophisticated and very unique – an authorization within your soul to reach the next note!

 • Daili

  Mados dizainerės Lauros Dailidėnienės kolekcija.

  "Mada trapi kaip stiklas, bet nesustabdoma kaip laikas! Mums patinka rodyti kelią!"

  žiūrėti prekes »

 • DAVID FUSSENEGGER

  Mr. David Fussenegger founded his company in the year 1832 and for almost 180 years the company was family-owned - till spring 2011, when it was passed from Klaus Ladstätter-Fussenegger to the managing directors Jürgen Spiegel and Gottfried Wohlgenannt. 

  žiūrėti prekes » Read more »

  Processing cotton and cotton mixed yarns into premium textile products always formed the centre of the business activities of the David Fussenegger Textil GmbH and will also remain its future focus.

 • DISTYLED

  Distyled - tai naujas aksesuarų prekės ženklas, siekantis specialisto reputacijos "originaliai praktiško" dizaino kategorijoje.

  Mes tikime, kad išgrynintas gaminių stilius bei funkcionali harmonija yra naujoji must-have elegancija.

  žiūrėti prekes » Read more »

  Švarios linijos ir kokybiškas minimalizmas yra šios kolekcijos išskirtinis bruožas. Distyled aksesuarų kolekcijos yra skirtos 25+ amžiaus miesto moterims ir vyrams, kurie moka atrasti originalia idėja paremtus gaminius.

  Siekdami pabrėžti prekės ženklo baltišką kilmę, atrinktos geriausios natūralios medžiagos iš didžiausią patirtį turinčių vietinių gamintojų. Pasitelkti profesionaliausi Lietuvos meistrai.

  Distyled kolekcijos yra išskirtos į šias grupes, kurios yra priderintos dėvėjimui kartu:

  - odinės rankinės

  - aukštos klasės tekstilė. Aksesuarai iš itin kokybiškų įvairių pluoštų

  -maži ir mieli. Tai ką norisi nešiotis su savimi

  Įvertinkite pastangas užtikrinti patogią odos gaminių priežiūrą ir higienišką vartojimą.

  Keičiamo pamušalo idėja Distyled rankinėse - tai originali dizaino savybė, kuri išskiria Distyled gaminius iš kitų.

  Mes šypsomės pasauliui ir kviečiame kartu "DistilYour Style" !

 • EigirdaS

  Gryna kūryba, polėkis ir dabarties jausmas. Tapau, tai ką jaučiu, tai kas mane įkvepia - tai gali būti dykuma, kosmopolitiškas miestas, aplankytos šalies spalvos, ragautas skonis – bet kokia pajausta emocija. Šiuolaikinis menas ir abstrakti tapyba tai individualumas, studijoje esu tik aš, pasiruošta drobė ir spalvos. Dažnai pradedu tapyti turėdamas idėją ir patirto atsiminimo vizualizacinę spalvą, net nežinau koks bus baigtas paveikslas. Spalva yra esminis paveikslo elementas, o pagrindinė idėja ir yra jos emocinio poveikio perteikimas. Dažnai užduodu sau klausimą, ar tai menas? Bet šiuolaikinėje visuomenėje darosi vis sunkiau atsakyti kas yra kas, o tuo labiau menas, kur dažnai viename vienete maišosi chaosas ir harmonija.”

 • GREENGATE

  GreenGate - interjero dizaino kompanija, įsikūrusi Danijoje. Išskirtiniai Green Gate produktai asocijuojasi su aukšta kokybe, autentiškais raštais bei subtiliu skandinavišku stiliumi.

  žiūrėti prekes » Read more »

  "Mes tikime paprastumu. Kiekviena diena gali būti pati vertingiausia ir įsimintiniausia gyvenime." 

  Naujais raštais ir spalvomis gaminių kolekcijos papildomos du kartus metuose, o dalis kolekcijų yra riboto tiražo. Indai gaminami iš porceliano ir aukščiausios kokybės degto molio akmens masės, o galutinis dekoras atliekamas rankomis. Kai kurie raštai bei piešiniai, naudoti indų gamyboje, buvo sukurti prancūzų dailininko p. Pierre Boussac apie 1880 – 1920 metais ir skirti "Dior" gaminiams.

  Tai ne tik indai ar tekstilė, bet ir namų dekoro elementai, išbaigiantys stilių iki smulkmenų ir puikiai derantys tiek prie romantiško, tiek prie subtilaus minimalistinio namų interjero. 

   


 • HELLO MOON

  HELLO! MOON – tai Tavo asmeninis mėnulis ant marškinėlių, praktiškų maišelių ir kitų tekstilės 
  gaminių.

  žiūrėti prekes » Read more »

  HELLO! MOON piešiniai savo paslaptį atskleidžia sutemus: jie atspindi šviesą arba švyti.
  HELLO! MOON liniją sudaro nakties spalvų marškinėliai moterims, vyrams ir vaikams bei patogūs
  drobiniai maišeliai su įvairaus dizaino atšvaitais arba fosforinėmis aplikacijomis.

 • IRMIDA

  "IRMIDA“ – išmylėtos, išjaustos suknelės, sijonai, drabužiai, skirti tikroms moterims. 
   
  Visų „IRMIDA“ drabužiai pagaminti tik iš 100% natūralių audinių: medvilnė, vilna, šilkas, kašmyras, linas.
   
  Juos užsivilkusi pajusi meilės pojūtį, laisvę, moteriškumo pliūpsnį, norą gyventi džiaugsme ir  skleisti moteriškumą pasauliui.
  žiūrėti prekes » Read more »

  Moteriškumo, Pilnatvės, Meilės Pripidytos - Naujai Atgimusios

  JUMS MIELOSIOS minkštutės, plonytės, prabangios, natūralios

  LININĖS SUKNELĖS - NUOTAIKŲ PALETĖ.

  Savo gyvenimo šokį kuri pati Skrydis kaip paukščio... Lengvumas... įspūdis jog šokyje nelieti žemės... Sukneles plevena ir švenliai glaudžiasi prie kūno... Jautiesi lyg plunksna... Lengva, moteriška, švelni, graži, tobula! Myli gyvenimą ir grožiesi juo Gyveni, džiaugiesi, verki, juokiesi taip kaip norisi tau mieloji Jausmai Jie skleidžiasi tikriausiom spalvom... Moteris ji tobula Atėjusi myleti ir jausti... Apgaubk save moteriška energija naturaliu ir prabangiu linu...

  LININĖS SUKNELĖS - atskeidžiančios tavo moteriškumą!

  KUOMET GYVENIMO ŠOKĮ KURI PATI

  Kokia nenusakoma palaima gimti moterimi, džiaugtis savo buvimu moteriškame kūne  ir jausti save širdimi!
   
  Pradėjus  gyventi moterišką gyvenimą, nustojau kariauti, kovoti ir nertis iš kailio, visa mano esybė šaukėsi grožio, švelnumo, grynumo, meilės sau. 
   
  Suvokiau, kad būdama moterimi galiu pasiekti viską kitaip – švelniai ir taikiai, per grožį ir nuoširdžią meilę. O kas gi išryškina, išpuoselėja ir atveria pasauliui moters išorinį grožį. Aišku, kad  suknelės, gražūs apdarai, natūralūs audiniai, aromatai ir svajonės … 
   
  Tad būdama džiaugsmo, meilės ir dėkingumo Visatai būsenoje pradėjau kurti sukneles sau, apgalvodama kiekvieną detalę, puošmeną, spalvų ir jų derinių reikšmes, aksesuarus. 
   
  Šis procesas ir suknelių dėvėjimas suteikė man tikrą džiaugsmą ir kūrybos palaimą.
   
  Draugės, pažįstamos, sielos sesės pamačiusios džiaugėsi ir grožėjosi mano suknelėmis, vis klausdamos Kada, kada aš pradėsiu puošti ne tik save, bet ir kitas. 
   
  Paskatinta dalintis sielos sesių, mano širdyje gimė dar viena kūrybos išraiška – suknelių, sijonų, drabužių linija IRMIDA.
   
  Nešiokite Juos visur ir visada - darbe, lauke, šventinėse puotose ir net namuose. Patikėkite mielosios, plaukdamos gyvenimo upe ir liesdamos grindis ilgų suknelių ir sijonų padalkomis,  jausitės tikromis Deivėmis, susijungsite su savo moteriškumu, kursite ypatingą palaiminga atmosferą ir nuotaiką. 
  Džiaugiuosi jog galiu dalintis su Jumis moterys!
   
  "JAUSMŲ PALETĖ" 2018m. PAVASARIO / VASAROS KOLEKCIJA!
  Pasirodžiusi Jums jau kovo menesį❤
   
  Visos suknelės iš minkštučio naujai atgimusio lino audinio!
  Lino audinys - ekologiškas, natūralus, patvarus (kelis kartus tvirtesnis už medvilnę), naudingas odai, nes leidžia kvėpuoti, vasarą vėsina, darganotą dieną sušildo. 
  Lino audinys šventas ir naudojamas maldų ir aukojimų metu.
   
  Suknelių išjausti pavadinimai kiekvienai iš mūsų :)
   

 • JAKOBSEN DESIGN

  video

  The brand was founded in 2010 by product designer Martin Jakobsen. His work is mainly influenced by minimalism and a penchant for finding innovative solutions. Due to his closeness to fashion he cooperates with fashion designers. Brand philosophy is based on detailed work in terms of creating a simple, yet functional and aesthetic design.

  žiūrėti prekes » Read more »

  Design awards: Nominated to the Stanislav Libensky Award, Glass Design Award by the Preciosa Foundation, Nominated to the European Glass Experience, Nominated to the Swedish Innovation Prize, Nominated to the Czech Grand Design Award, Nominated to the NOVA Gallery Award, Jury prize by the Talent Design Award, Nominated to the ELLE Decor Design Award.

  JAKOBSEN DESIGN references: De Librije ( 3 Michelin stars), Aan de Poel (2 Michelin stars), Monte Carlo Beach Club - Abu Dhabi, Millenium Hotel - Abu Dhabi, The Landmark Mandarin Oriental Hotel - Hong kong, The Hong Kong Jockey Club, Sofitel So Hotel - Bangkok, etc.

 • kARTu

  Kuriant skirtingus modelius tikslą turime vieną – išlaikyti tradicinius klasikos standartus koncentruojantis į esminius minimalaus dizaino elementus ir atsisakant įvaizdį apsunkinančių detalių. Prekinio ženklo rankines „kARTu” apgaubia skonių harmonija ir baltiškasis minimalizmas. 

  Natūralios odos rankinės „kARTu” sukurtos miesto ritmą ir stilių propaguojančioms asmenybėms, kurios mėgsta jį „skaninti” ir vertina kokybę. Tai prieskonis subtiliam skoniui madai, prieskonis patinkantis ne visiems, tačiau geras stiliaus šefas jį išskirtinai vertina. Kiekviena kARTu rankinė kruopščiai kurta rankomis ir pagardinta tik geriausiomis emocijomis. KARTu vertina kokybę, ilgaamžiškumą bei funkcionalumą.

  žiūrėti prekes » Read more »

   „kARTu” dizaino studija, įsikūrusi Kaune, supažindina su minimalistine alternatyva į natūralios odos aksesuarus pagardintus žiupsneliu mūsų mėgstamiausių prieskonių. 

  Pažaiskime ir padegustuokime – Greipfrutas, Šokoladas, Vanilė…. Tai ne tik kARTu rankinių vardai, bet ir „charakterio“ asociacijos. Žiupsnelis kartaus prieskonio paskanina ne tik maistą, bet ir stilių.  Šias kertines prekės ženklui vertybes deriname su moderniu dizainu ir šiuolaikinėmis tendencijomis. Esame socialiai atsakingi, tausojame aplinką ir jos teikiamas žaliavas, savo kolekcijose jas pritaikome iki 100%. Taip siekiame ugdyti atsakingą vartojimą ir aplinkai draugišką pasirinkimą.