Sąrašas prekių pagal gamintoją ROBI AGNES

ROBI AGNES drabužiai skirti kiekvienai moteriai, nesvarbu, kas ji tokia ar ką ji veikia. Šiems drabužiams dėvėti nereikia progų, nes kiekviena diena yra nauja proga būti savimi, džiaugtis supančiu pasauliu ir sutiktais žmonėmis.

Tikime svajonėmis, nuoširdžiu darbu ir lašeliu sėkmės. O labiausiai tikime žmogiškuoju ryšiu ir kito pažinimu. Todėl džiaugiamės, kai megztinis tiesiog tampa pretekstu dar vienai naujai pažinčiai su jumis.

Kadaise prasidėjusi kaip dviejų draugių, išdrįsusių palikti savo teisinius darbus dėl svajonės, nuotykis, ROBI AGNES istorija šiandien verčia naują savo puslapį. Už prekės ženklo vairo likus vienai iš įkūrėjų Robertai, ROBI AGNES tęsia savo kelionę, kupiną praeities patyrimų, dabarties atradimų ir ateities malonaus jaudulio.


ROBI AGNES vertybės ir siekiai lieka tie patys – kurti stilingą, kokybišką ir patogų drabužį džiaugsmingesniam gyvenimui. Įkvėpti supančios aplinkos ir gyvenimiškų patyrimų bei numegzti iš aukščiausios kokybės siūlų, šio prekės ženklo megztiniai kviečia ilgai ir tvariai draugystei.

Daugiau »