Sąrašas prekių pagal gamintoją kARTu

Kuriant skirtingus modelius tikslą turime vieną – išlaikyti tradicinius klasikos standartus koncentruojantis į esminius minimalaus dizaino elementus ir atsisakant įvaizdį apsunkinančių detalių. Prekinio ženklo rankines „kARTu” apgaubia skonių harmonija ir baltiškasis minimalizmas. 

Natūralios odos rankinės „kARTu” sukurtos miesto ritmą ir stilių propaguojančioms asmenybėms, kurios mėgsta jį „skaninti” ir vertina kokybę. Tai prieskonis subtiliam skoniui madai, prieskonis patinkantis ne visiems, tačiau geras stiliaus šefas jį išskirtinai vertina. Kiekviena kARTu rankinė kruopščiai kurta rankomis ir pagardinta tik geriausiomis emocijomis. KARTu vertina kokybę, ilgaamžiškumą bei funkcionalumą.

 „kARTu” dizaino studija, įsikūrusi Kaune, supažindina su minimalistine alternatyva į natūralios odos aksesuarus pagardintus žiupsneliu mūsų mėgstamiausių prieskonių. 


Pažaiskime ir padegustuokime – Greipfrutas, Šokoladas, Vanilė…. Tai ne tik kARTu rankinių vardai, bet ir „charakterio“ asociacijos. Žiupsnelis kartaus prieskonio paskanina ne tik maistą, bet ir stilių.  Šias kertines prekės ženklui vertybes deriname su moderniu dizainu ir šiuolaikinėmis tendencijomis. Esame socialiai atsakingi, tausojame aplinką ir jos teikiamas žaliavas, savo kolekcijose jas pritaikome iki 100%. Taip siekiame ugdyti atsakingą vartojimą ir aplinkai draugišką pasirinkimą.

Daugiau »