Sąrašas prekių pagal gamintoją KIMMIDOLL

Kimmidoll® prekinis ženklas siejamas su aistra elegantiškoms dekoratyvioms dovanoms ir namų aksesuarams, įkvėptiems Tolimųjų Rytų kultūros. 

Tradicinės japoniškos Kokeshi* lėlės - puikus paprasto rytietiško grožio atspindys.


Kimmidoll kolekcijos kuriamos remiantis filosofija - dovanoti sėkmę ir linkėti laimės savo šeimai bei draugams. Kimmi lėlių kolekcija įkūnija šiuolaikiškai perteiktą tradicinių ir nūdienos vertybių samplaiką.


Kimmidoll® serijos išskirtinis bruožas - kiekvienos lėlės dovanojama skirtinga įkvepianti vertybė. Nors jos visos atrodo skirtingai, jas jungia viena bendra filosofija - skelbti svarbiausias gyvenimiškas vertybes: gerumą (dėmesingumą, paslaugumą), laimę, džiaugsmą ir pagarbą. kimmidoll® kolekcija leidžia jums pasidalinti šiomis vertybėmis su šeimos nariais bei draugais. Visos nuostabios kimmidoll® lėlės turi kolekcininko kortelę.


Kimmidoll® - tai šiuolaikinių lėlių šeima, kurios kiekvienas narys sukurtas su meile atstovauti tam tikrai gyvenimiškai vertybei. Kaip kolekcinė lėlė ar kaip namų dekoro detalė šios žavios lėlės palaimins kiekvieną svarbų įvykį jūsų gyvenime.


Kimmidoll® kolekcijoje - 140 gražių ir unikalių lėlių. Kolekcija vis auga!


Kimmidoll® tampa globaliu reiškiniu - parduodama daugiau nei 50-yje šalių pasaulyje, įskaitant Australiją, Jungtinę Karalystę, Prancūziją, Italiją, Ispaniją, Portugaliją, Nyderlandus, Airiją, Pietų Afriką, Naująją Zelandiją, Čilę. Argentiną, Singapūrą, Hong Kongą, Japoniją, Korėją ir Jungtinius Arabų Emyratus . 2012 metų rudenį atkeliavo ir į Baltijos šalis.


*Kokeshi lėlės yra Japonų kultūros dalis daugiau nei du amžius. Dovanoti ir gauti Kokeshi lėles pradėta Edo periode (1603-1867m.) Japonijoje. Kokeshi lėlės buvo kuriamos rankomis, aukščiausio lygio dailidžių menininkų, žinomų kaip Kijiya, (japoniškai reiškia stalius) ir dovanojamos meilei ir draugystei. Šios lėlės būdavo dovanojamos naujagimiams, kaip sėkmės talismanas, suteikiantis geriausius linkėjimus augti sveikam vaikui.
Kimmidoll kūriniai yra jūsų draugai talismanai, įkvepiantys jus gyvenimo kelionėje!

Daugiau »