Surenkamas sportinis automobilis C9P

Kolekcinis surenkamas automobilis C9P, sukurtas specialiai "vairuojančiai" mergaitei.

Autoboblox - tai "smart toys" - "protingi" mediniai žaislai vaikams. Sukurti galvojant apie jūsų vaiko tobulėjimą. Mokomasi siekti tikslo, kai įgytos žinios ir kylančios problemos sprendžiamos koordinuojant: kūrybingą problemų sprendimą, didelius ir puikius motorinius gebėjimus, erdvinę vaizduotę.

Smulkiau

29,54 €

34,75 €

  4moon pristato: NAUJIENA Lietuvoje - Automoblox!

  Automoblox automobilių koncepcija:  Svajok. Konstruok. Vairuok.

  Surinkę patys pirmąjį Automoblox automobilį, vėliau galite keisti atskiras jo dalis ir būti inžinieriumi.  Mašinėlės buvo kuriamos konsultuojantis su vaikų psichologais: jungiamosios dalys keičiamos renkantis spalvą ir formą, kuri yra unikali kiekvienam automobiliui. Jų dizainas yra smagus edukacinis tikslas, mokant vaiką konstravimo, geometrinių figūrų pažinimo, spalvų derinimo ir motorinių gebėjimų lavinimo.

  Jūsų vaikas yra individualybė, su savitu kūrybingumo ir dizaino suvokimu. Naujo ir unikalaus sukūrimas - gimsta vaiko pasąmonėje - tokia idėja yra kuriami Automoblox automobiliai.

  Rinkoje yra daugybė statomo ir surenkamo tipo žaislų, kurie turi instrukcijas ir iliustracijas, nurodančias vaikui kaip surinktį žaislą esantį dėžutės viduje. Su Automoblox, jūsų vaikas žais "outside the box" ir konstruos originalius automobilius, kuriuos kuria jo vaizduotė.

  - Pagamintas iš vokiško bukmedžio, trisluoksnis netoksiškas ratlankių lakavimas. Stogas, jungiamosios dalys ir pilotų figūrėlės pagaminti iš polikarbonato.

  - Automobilis komplektuojamas iš: medinio korpuso, keleivių, ratų, langų ir unikalios jungiamosios detalės

  - Pilnai keičiamos detalės su kitais Automoblox modeliais.

  - Patentuota jungčių sistema

  Dizainas: Patrick Calello, USA

  Dydis: 25.4 x 15.2 x 10.2 cm. Svoris: 500g