4MOON DOVANŲ KUPONAS

4MOON Dovanų kuponas - tai laisvė rinktis! Patogu, greita ir paprasta. Antroje kupono pusėje - atvirlaiškis, kuriame galėsite įrašyti savo tekstą.

Dovanų kuponas galioja 1 mėnesį nuo įsigyjimo datos. Galite rinktis skirtingos vertės kuponus.

Jei turite klausimų ar reikalinga konsultacija - mielai su jumis pasikalbėsime!

Smulkiau

50,00 €

    Po apmokėjimo, mes jums atsiųsime kupono kodą, kurį įrašysite atvirutės "Kupono numeris" eilutėje. Jį suvedusiam žmogui bus pritaikyta jūsų išpirktos sumos dydžio nuolaida (suma gali būti didesnė - tuomet perkančiam asmeniui reikėtų primokėti tik skirtumą).

    Būtinai informuokite mus, koks jums priimtinesnis būdas - atsispausdinti kuponą ant dailaus popieriaus patiems, ar norėtumėte, jog atsiųstume jums ar kam dovanojate jau paruoštą dailų kokybišką atviruką?

    Galime įrašyti ir pageidaujamą tekstą. Visus norus pažymėkite pastabose arba informuokite mus telefonu.

    ! Dovanų kuponą galima panaudoti tik prekėms įsigyti. Pinigai, už grąžinamas prekes, panaudojus dovanų kuponą nėra grąžinami ir išgryninami, bet jūs galėsite panaudoti grąžintą kuponą dar kartą. 

    !! Įsigytą ir nepanaudotą 4MOON Dovanų kuponą galima grąžinti per 15 (penkiolika) kalendorinių dienų nuo jo įsigijimo dienos. Klientas turi pateikti prašymą dėl pinigų grąžinimo. Už Dovanų kuponą apmokėjus bankiniu pavedimu, pinigai yra grąžinami į Mokėtojo sąskaitą. Pinigus grąžiname per 5 (penkias) darbo dienas nuo prašymo pateikimo dienos.